У Рівненській міській лікарні будуть проводити трансплантацію серця та нирок

Мисливсько-спортивний комплекс «Сокіл»
Щасливе
02.08.2020  11:31

У Рівненській міській лікарні будуть проводити трансплантацію серця та нирок

  Ліцензію на проведення трансплантації отримала Рівненська центральна міська лікарня – одна з 25 в Україні, яка має необхідну базу та спеціалістів. У медзакладі відпрацьована система лікування для проведення високоточної діагностики смерті мозку і трансплантації органів. 

 

«Ми стали учасником пілотного проєкту з трансплантології та отримали ліцензію на проведення трансплантації. Для початку роботи у цьому напрямку маємо кваліфікованих спеціалістів. Інтенсивно працюємо над облаштуванням сучасної операційної», – зазначив головний лікар міської лікарні Рівного Євгеній Кучерук.

«Рівненщина не стоїть осторонь таких важливих процесів. Лікарня готується до трансплантації. Ми будемо збільшувати кількість спеціалістів, які будуть тут працювати», – наголосив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль під час брифінгу 31 липня.

У закладі працюватимуть два лікарі – трансплант-координатори з Рівненської обласної клінічної лікарні. Вони пройшли спеціальне навчання і стажування в інституті ім.Олександра Шалімова у Києві.

В центральній міській лікарні зараз триває інтенсивна робота з облаштування сучасної операційної для трансплантації.  Саме тут планують проводити трансплантацію, а в інших медзакладах є можливість діагностувати клінічну смерть мозку, інформує пресслужба Рівненської ОДА

«Лікарня – одна з 25 медзакладів країни, яка має базу та фахівців. Ліцензія вже є», – підтвердив міністр охорони здоров’я Максим Степанов, який 1 серпня під час робочого візиту на Рівненщину вивчав стан справ у Рівненській центральної міській лікарні.

, , , переглядів: 270

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *