У Рівному можна буде торкнутися слова

Гринюк Перевезення
Щасливе
29.09.2020  20:39

У Рівному можна буде торкнутися слова

Вже завтра, 30 вересня, відбудеться презентація унікального інклюзивного видання – проєкту «Торкнутися слова. Це можливо!», яка надрукована рельєфно-крапковим шрифтом Брайля та плоско друкованим збільшеним шрифтом. У видання увійшли твори авторів з інвалідністю. Представлені твори не лише авторів з Рівненщини, але й з усієї України.

Книга існує у двох кількох форматах (рельєфно-крапковим шрифтом Брайля, плоско друкований збільшеним шрифтом, аудіоформат МР3, формат DAISY). В книзі розміщено QR-код за, яким можна відвідати сайт, де викладена книга  у текстовому форматі, аудіоформаті MP3 та форматі DAISY для прослуховування і завантаження. До книги додається флеш накопичувач, на якому записана книга.

 

Видання безкоштовно розповсюдять по всій території України, в бібліотеки, які обслуговують читачів з порушеннями зору та незрячих, в школи та реабілітаційні центри, які опікуються дітьми з інвалідністю, у обласні універсальні бібліотеки, у обласні інклюзивно-ресурсні центри, також авторам книги.

 

Книгу з’явилася в межах проєкту «Торкнутися слова. Це можливо!», який реалізовується Всеукраїнською громадською організацією людей з інвалідністю по зору «Генерація успішної дії» за фінансової підтримки Українського культурного фонду.

 

Презентація відбудеться у середу, 30 вересня, о 15.00 в Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці.

, , , переглядів: 3

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *