У центрі Рівного відбудеться концерт-марафон на підтримку відомого музиканта

Гринюк Перевезення
Щасливе
01.08.2020

У центрі Рівного відбудеться концерт-марафон на підтримку відомого музиканта

У неділю, 2 серпня, Міський будинок культури організовує благодійний концерт та збір коштів на лікування заслуженого артиста України, керівника вокально-інструментального тріо «Срібна Терція» Бориса Забути.

 

Творчі колективи та артисти міста, майстри народного ужитку запрошують рівнян на алею в міському парку ім.Шевченка перед входом до МБК. Музичний марафон триватиме з 17:00 до 20:00.

«Міський будинок культури організовує благодійний концерт-марафон на підтримку відомого музиканта Бориса Забути. Нещодавно, як грім серед ясного неба, прилетіла сумна звістка, що керівнику вокально-інструментального тріо “Срібна терція”, заслуженому працівнику культури України діагностували онкозахворювання. У нас немає часу, аби занепадати духом, і ми не дамо зробити це Борису Іллічу.

2 серпня о 17:00 ми організовуємося всією нашою планеткою МБК і зустрічаємось на алеї перед входом до Будинку культури. Творчі колективи та артисти міста нагадають вам, що таке жива музика та пісня, майстри студії декоративно-ужиткового мистецтва представлять художні вироби, а ви зможете долучитись до збору коштів на лікування Бориса Забути.

У програмі виступи артистів: Людмили Скрипки, Тетяни Бенедюк, Тетяни Батейко, Юрія Янковича, Раїси Цапун, хору “Кольорові ноти” та інших.


Усім, хто бажає допомогти дистанційно, залишаємо номер банківської картки:
   5168 7574 0563 8851
   Забута Борис Ілліч

Концерт відбудеться з дотриманням усіх карантинних вимог.
Деталі за телефоном: 097 055 32 21.

«Ви можете обрати для себе зручний час для відвідин з 17 до 20 години. У зв’язку з карантинними обмеженнями просимо не створювати масового скупчення на заході та дотримуватися соціальної дистанції!», – звертаються до рівнян організатори – Міський Будинок Культури

 

 

 


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *