У ЖК “На Щасливому” дбають про безпеку мешканців на дорогах

Мисливсько-спортивний комплекс «Сокіл»
Щасливе
14.09.2021  21:23

У ЖК “На Щасливому” дбають про безпеку мешканців на дорогах

Для забезпечення дотримання правил дорожнього руху водіями та пішоходами у містах та зокрема житлових комплексах відіграють важливу роль знаки та розмітки.

Якісний, продуманий благоустрій житлового комплексу “На Щасливому”— важлива складова комфортного, безпечного проживання та пересування територією, як пішохода, так і автомобіліста чи велосипедиста.

фото з нової дороги де видно велодоріжку

У ЖК “На Щасливому” стверджують — чіткі та грамотні позначення дозволяють учасникам дорожнього руху почуватись безпечно, а також легко орієнтуватись, що у свою чергу значно заощаджує час.

Фото жк ден знаки видно

“Для нас в пріоритеті— безпека мешканців та гостей комплексу. Безпечно повинно бути не лише у квартирі, але й на території комплексу та проїжджій частині. Чіткі та грамотні позначення дозволяють учасникам дорожнього руху легко орієнтуватись, що у свою чергу значно заощаджує час” – розповів директор управляючої компанії Сергій Лебедюк.

фото виїзду на нову дорогу там тьотя переходить по переходу

За його словами, по всій території комплексу облаштовані тротуари, безпечні пішохідні переходи поруч з якими знаходяться з лежачі поліцейські, а також вело смуги.

ФОТО з комплексу лежачі поліцейські

А також знаки 5.31. “Житлова зона”.

знак
Варто зазначити, що особлива увага приділена також тротуарам, адже вони облаштовані з урахуванням потреб людей:
-пониженнями і тактильною плиткою, що значно полегшує пересування.

З нової дороги пониження

“Розмітка на дорогах загального користування та парковках відповідає всім нормам та стандартам. Це — важливий аспект для районів з розвиненою інфраструктурою” – підкреслив Сергій Лебедюк.

дороги на щасливому

У ЖК “На Щасливому” ретельно слідкують та вчасно оновлюють дорожню розмітку, адже впевнені: безпека на дорозі — це безпека життя.

переглядів: 140

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *