“Зелене” світло для маршруток: в яких районах Рівненщини запустять громадський транспорт

PodologRivne
03.06.2020

“Зелене” світло для маршруток: в яких районах Рівненщини запустять громадський транспорт

Рішення про локальне відновлення пасажирських перевезень на Рівненщині прийняли вчора, 2 червня на засіданні обласної комісії ТЕБ і НС.

«Зелене» світло отримають перевізники 6-ти районів, де стабільна ситуація із COVID-19. Це Демидівський, Дубенський, Дубровицький, Зарічненський, Корецький та Млинівський райони. Показник захворюваності за тиждень там нижчий ніж 12 випадків на 100 тис. населення, тому можливе відновлення внутрішньорайонного сполучення.

Також дозволили міжрайонні перевезення між сусідніми районами із цього переліку.

Рішення обласної комісії є рекомендаційним для місцевих комісій. За декілька днів послаблення можливе і в наступних районах. Усе залежить від епідеміологічної ситуації.

Водночас, під час міжобласного сполучення перевезення буде здійснюватися в межах 50 відсотків кількості місць для сидіння. Відповідно до постанови Кабміну таких рекомендацій мають дотримуватися перевізники, які курсують до регіонів, в яких не застосовується послаблення протиепідемічних заходів.

Крім того, обласна комісія рекомендувала Рокитнівській районній ТЕБ та НС розглянути доцільність зняття КПП, а у районах та містах, де епідситуація погіршилася – посилити контроль на ринках.

, , , переглядів: 412


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *