Чому варто відвідати місто Дубно та Дубенський замок?

Щасливе
16.09.2020  18:16

Чому варто відвідати місто Дубно та Дубенський замок?

Шукаєте нових пригод та незабутніх вражень? Заплануйте на цю золоту осінь поїздку в Дубно та обов’язково відвідайте Дубенський замок – окрасу краю, одне із 7 чудес України! Ось 10 аргументів ЗА:
1. Дубно – одне із найдавніших міст Рівненщини, багате на історичну спадщину та пам’ятки архітектури. Перша згадка про місто з 1100 року, проте археологічними розкопками кінця ХІХ – дев’яностих років ХХ ст. доведено, що Дубно ще древніше.
2. На сьогодні в місті ще функціонують 3 давні монастирі: Спасо-Преображенський, Підборецький, Страклівський, які колись були повністю острівними
3. У 1539 – 1566 роках Ієромонах Арсеній створив тут відоме Дубенське Четвероєвангеліє.
4. Дубенський Замок входить до 7 чудес України, є окрасою міста і являється твердинею, яка жодного разу не була взята штурмом упродовж кількох століть завдяки міцним фортифікаційним спорудам, мудрому керівництву його управителей та значному арсеналу зброї. А в підземеллях палацу Острозьких ви можете відвідати унікальну виставку «Історія тортур та покарань».
5. У ХVІІІ ст. місто славилося знаменитими Дубенськими контрактами, перенесеним сюди зі Львова 1774 року. Ці ярмарки починалися 7 січня і тривали цілий місяць.
6. Наприкінці ХVІІІ ст. Дубно тимчасово стало резиденцією принца Конде (престолонаступника французького трону) та його родича із роду Бурбонів – герцога де Беррі.
7. За неофіційною інформацією колишній президент України Віктор Федорович Янукович відбував своє перше покарання у Дубенській виховній колонії☺
8. Події, описані в повісті Миколи Гоголя «Тарас Бульба» відбувалися саме в Дубно та Дубенському замку. В цьому ви можете переконатись, потрапивши до крипт Миколаївського собору.
9. В місті проводиться щорічний крутезний рок-фестиваль “Тарас Бульба”, який здобув гучну славу на всю Україну.
10. Восени 1846 року побував тут наш видатний український поет та мислитель Тарас Григорович Шевченко.
Україна, 35600, Рівненська область
м. Дубно, вулиця Замкова 7a
Тел.: (03656) 4-35-68 – каса.
Замовлення екскурсій:
тел.: +380984758621:тел./факс: (03656) 3-24-64
Email:zamokdubno@gmail.com
Web:zamokdubno.com.ua
, , , переглядів: 125

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *