Освіта в Навчально-науковому механічному інституті НУВГП — запорука успішного життя

Щасливе
02.12.2020  21:33

Освіта в Навчально-науковому механічному інституті НУВГП — запорука успішного життя

Сучасне життя стає все більше технократичним — техніка заполоняє все більше царин життя. А тому її потужний вплив на різні галузі господарства та економіку в цілому, потребують експертів та фахівців, які мають ґрунтовну технічну освіту. Один із вищих навчальних закладів із міцними традиціями та принципами викладання технічних спеціальностей — це Національний університет водного господарства та природного користування.

 

Осередком якісної технічної освіти є Навчально-науковий механічний інститут НУВГП, який очолює Микола МАРЧУК — професор, кандидат технічних наук, членкореспондент Транспортної Академії України, Заслужений працівник освіти України, нагороджений знаком “Відмінник освіти України”.

 

Інститут з великим досвідом і багатою історією

Інститут з великим досвідом і багатою історією Своє існування Навчально-науковий механічний інститут розпочав ще у 1936 році на теренах Київщини як механічний факультет. У 1959 році УІІГВ переїхав до Рівного, де факультет пройшов шлях від торфово-механічного до інституту з шістьма спеціальностями. Нині в інституті навчають за такими спеціальностями: галузеве машинобудування, автомобільний транспорт, транспортні технології, розробка родовищ корисних копалин та агроінженерія. Усі вони мають відповідні сертифікати для підготовки бакалаврів та акредитовані для підготовки за ступенем “магістр”:

“Тож усі, хто вирішить вступити у наш інститут і університет, можуть бути певні, що спеціальності — мають усі належні документи й ви отримаєте усі необхідні знання”, — підкреслює Микола МАРЧУК.

 

Зусилля усього професорсько-викладацького складу спрямовані на підготовку високоосвічених фахівців, здатних відповідати на вимоги часу й працювати в умовах сучасної ринкової економіки. Викладачі вимогливі не лише до студентів, а й до себе.

Викладачі вимогливі не лише до студентів, а й до себе

Успішна педагогічна робота можлива, якщо вона нерозривно пов’язана з активною науковою діяльністю та саморозвитком. Тому в стінах згаданого інституту велику увагу приділяють саме результативному поступу у науково-дослідницькій роботі, Саме тому всі без винятку беруть участь у наукових конференціях, круглих столах та науковій співпраці. Для прикладу, кілька місяців тому в інституті завершилася науково-практична конференція «Видобування та переробка корисних копалин». Їй передували виїзні навчання для студентів на гірничих підприємствах області. Одне із сучасних нововведень, які широко практикуються у навчальному закладі, це дуальна форма навчання, яка передбачає і викладання теоретичних дисциплін, й активну виробничу практику. Саме тому інститут співпрацює з провідними підприємствами як Рівненщини, так і сусідніх областей. Такий підхід до організації навчального процесу дозволяє студентові не лише отримати всебічні теоретичні знання, а й здобути практичні навички. А ще — зарекомендувати себе та знайти майбутнє місце роботи.

 

Співпраця — передумова до невпинного руху вперед

 

У сучасному глобалізованому світі велику роль відіграє міжнародна співпраця. Саме тому особливу роль в Національному університеті водного господарства та природного користування відводиться створенню зв’язків з навчальними закладами інших країн. Для прикладу, Навчально-науковий механічний інститут НУВГП вже багато років поспіль співпрацює з кількома іноземними університетами: Люблінською політехнікою, Вищою технічною школою у місті Хелм та іншими. Це дозволяє студентам брати участь у програмах обміну, спільних практичних дослідженнях та наукових заходах. А тому студенти ННМІ отримують найповніші знання та наукові напрацювання, які актуальні не лише в Україні, але й за кордоном, що у свою чергу підвищує їхню конкурентоздатність. В інституті акцентують увагу не лише на навчанні, а й на фізичному та духовному розвитку студентів, які залучаються до занять спорту. У ННМІ є і кандидати у майстри спорту, і майстри спорту, і чемпіони. Серед відомих випускників інституту — багаторазовий чемпіон з армреслінгу Олег Жох, письменник та мандрівник Макс Кідрук та багато інших, які посідають високе становище у різних галузях.

 

В інституті діють кафедри:

кафедра будівельних, дорожніх, меліоративних сільськогосподарських машин і обладнання (завідувач — доктор технічних наук, професор Святослав Кравець);

кафедра теоретичної механіки, інженерної графіки та машинознавства (завідувач — доктор педагогічних наук, професор Микола Козяр);

кафедра розробки родовищ та видобування корисних копалин (завідувач — доктор технічних наук, професор Валерій Корнієнко);

кафедра транспортних технологій і технічного сервісу (завідувач — кандидат технічних наук, доцент Михайло Кристопчук).

кафедра автомобілів та автомобільного господарства (в. о. завідувача — старший викладач Микола Пікула);

 

Навчально-науковий механічний інститут НУВГП знаходиться за адресою:

м. Рівне, вул. Олекси Новака, 77, навчальний корпус №3.

Номер телефону: (0362) 63-44-94.

Сторінка у мережі Інтернет: nuwm.edu.ua/nnmi e-mail: nnmi@nuwm.edu.ua.

 

Освіта у Навчально-науковому механічному інституті НУВГП — це гідна основа для успішного та забезпеченого життя.

, , , переглядів: 273

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *