Про проект

З нагоди свого професійного свята, Дня журналіста, і 25-річчя «ОГО», ми вирішили започаткувати новий проект – «Успішні рівняни».

Це не рейтинг «найвпливовіших» чи «найбагатших», яких зараз вистачає — це широке народне опитування, де самі мешканці Рівненщини назвуть імена людей, які своєю активною діяльністю в різних сферах заслуговують на тебе, аби іменуватися Успішними рівнянами.

Успішні рівняни, у нашому розумінні, – це мешканці або уродженці Рівного та Рівненщини, які або зараз працюють у нашому регіоні, або саме на Рівненщині відбувалось їхнє становлення як особистостей і професіоналів. Вони є відомими у політичній, громадській, бізнесовій, соціальній та культурній сферах, вони розвивають наше місто та область, впливають своєю діяльністю на Україну в цілому. Можливо, не кожен знає цих людей особисто, проте безумовно відчуває вплив їхніх ідей та вчинків на суспільство.

Проект «Успішні рівняни» матиме два етапи. Спочатку, з червня по серпень, редакція проводитиме спеціальне опитування на сайті rivne.ogo.ua , а також у мережі Facebook серед мешканців міста, області та всіх зацікавлених інтернет-користувачів. Таким чином плануємо сформувати список із близько сотні імен та прізвищ достойних людей. А далі, на підставі даних опитування та результатів подальшого інтернет-голосування (на сайті і у Facebook), у жовтні, до 25-річчя «ОГО», ми назвемо імена 25 успішних людей Рівненщини й розповімо про них читачам.

Проект триватиме з червня по жовтень 2017 року.

 

Деталі проекту:

Редакція журналу та сайту «Рівняни» проводить спеціальне опитування на нашому сайті, а також у мережі Facebook серед мешканців міста, області та всіх зацікавлених інтернет-користувачів. А на підставі даних опитування та подальшого інтернет-голосування, до 25-річчя «ОГО» в жовтні 2017 року, складе та оприлюднить рейтинг найуспішніших людей Рівненщини.

Рейтинг буде проведений у два етапи.

Перший етап (червень – вересень 2017): шляхом опитування у мережі Facebook та на сайті «Рівняни» обираються 100 кандидатів на звання найуспішніших, найактивніших та найвпливовіших рівнян. Свою кандидатуру може запропонувати будь-який інтернет-користувач. Редакція узагальнює всі пропозиції та формує з них список для інтернет-голосування.

На другому етапі (вересень – жовтень 2017) відбудеться інтернет-голосування серед наших читачів, які й оберуть серед запропонованого переліку 25 найуспішніших, на їхній погляд, людей Рівного.

Очолять рейтинг «Успішних рівнян» ті, хто отримає найвищий сумарний бал серед читачів та наших підписників у Facebook.

Рейтинг найвпливовіших, а також розповіді про їхні історії та здобутки, будуть опубліковані у спеціальній рубриці на сайті «Рівняни», а також на сторінках жовтневого випуску журналу «Рівняни».

ПАРТНЕРИ ПРОЕКТУ