Поради рівнянам, як відновитися після СOVID-19

Гринюк Перевезення
Щасливе
13.08.2020

Поради рівнянам, як відновитися після СOVID-19

Одні переносять коронавірусну хворобу легко і швидко приходять в норму, іншим на відновлення знадобиться час. Після пневмонії людина, що одужала, ще довго відчуває слабкість, нестачу повітря, страждає від задишки під час трохи швидшої ходьби чи піднімаючись сходами. Медики та науковці з різних країн вважають, що на повну легеневу реабілітацію, залежно від тяжкості перенесеної хвороби, може піти від 2 до 8 тижнів. Щоб швидше повернутися до активного життя, Рівненський обласний центр громадського здоров’я рекомендує дихальні вправи та поради для дорослих, які були госпіталізовані з діагнозом COVID-19.

ВООЗ розробила пам’ятку з вправами та порадами для дорослих, які були госпіталізовані з діагнозом COVID-19. Її можна завантажити українською, англійською та російською мовами за посиланням: https://bit.ly/2D4yqzp

Пам’ятка містить інформацію про те, як позбутися задишки, повернутися до попередньої фізичної активності, що робити, якщо пропав голос, як впоратися зі стресом та проблемами з пам’яттю та інше.

Усі вправи чітко пояснені, а також проілюстровані для зручності виконання.

, , ,


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *