Вибір маршрутизатора: на що звернути увагу

Щасливе
28.09.2021  20:43

Вибір маршрутизатора: на що звернути увагу

Хороший wifi роутер – це не тільки можливість бездротової роздачі інтернету, але ще і апарат, що захищає ваші дані, що передаються по мережі. Щоб вибрати дійсно потрібний варіант, необхідно знати, як оцінювати його характеристики. А допомогти в цьому зможуть фахівці на сторінці https://comfy.ua/internet-router/tag__s-usb/.

На які параметри потрібно звернути увагу?

Вибираючи такий девайс, необхідно визначитися, навіщо він вам потрібен. Так, для приватного будинку або квартири підійде малопотужний виріб, а ось при використанні у великих приміщеннях або для декількох комп’ютерів потрібно зовсім інший маршрутизатор.

Кожен роутер вміє передавати дані по бездротовій мережі, але одні моделі справляються з цим швидше, а інші – повільніше. І вам потрібно розуміти, наскільки швидку і стабільну роботу роутера ви хочете. Важливо розуміти радіус дії сигналу, рівень шифрування, а також чи присутні додаткові можливості.

Важливим критерієм роутера вважається кількість портів. Так, бездротове підключення застосовується досить часто. І краще, щоб модель мала велику кількість входів, що дозволить розширити ступінь її дії.

Основні критерії для покупки приладу

Існує кілька важливих функцій, які необхідно враховувати при виборі маршрутизатора. Деякі з них – основні, інші вважаються додатковими.

  • Тип LAN. Від цього параметра залежить швидкість, з якою роутер може передавати дані за допомогою дротового з’єднання;
  • USB-порти. Не у всіх роутерах вони є, але в разі наявності роз’ємів, до них можна приєднувати флешки, принтери та інше обладнання;
  • Виробник. Цей параметр має важливе значення, так як продукція різних брендів по-різному функціонує;
  • Тип і кількість антен. Даний факт сильно впливає на прохідність сигналу по бездротовій мережі.

У деяких роутерах наявні вбудовані додаткові функції. Серед них можна виділити інтегрований фаєрвол, який забезпечує додатковий захист інформації. При цьому не буде сторонніх підключень без дозволу самого власника.

Ще одна цікава опція – це батьківський контроль, за допомогою якого блокуються доступи до різних сайтах. Він буде хорошим помічником в тому випадку, якщо інтернетом в основному користуються діти. А ось в офісах з його допомогою можна заблокувати доступ до соціальних мереж.

Крім цього, деякі роутери дозволяють призначити певну швидкість для кожного гаджета окремо. При цьому в багатьох моделях є можливість віддаленого редагування налаштувань, що дозволить оптимізувати ресурси. Зверніть увагу, на якій відстані працюють маршрутизатори – від цього залежить те, де їх розміщувати і чи зможуть вони охопити всю територію.

переглядів: 180

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *