Як підібрати розмір уніформи

Щасливе
26.10.2021  08:00

Як підібрати розмір уніформи

«Я не можу працювати, ця куртка на мене мала!» Аби така ситуація точно не була для Вас знайома, тримайте поради по підбору розміру від КОТОН СТИЛЬ.

Визначити розмір для замовлення спецодягу можна за допомогою таблиці. Проте, перед цим потрібно зробити виміри зросту, обхвату та об’єму грудей, обхвату стегон, об’єму талії. Головне, аби показники були точними.

Одяг кухаря

  • Зріст від верхівки голови до підлоги. Працівник під час цього має зняти взуття та стояти рівно. Максимальна похибка +- 3 см.
  • Обхват грудей по лінії сосків. Параметр важливий при виборі розміру уніформи для жінок. Знімати мірку краще сантиметровою стрічкою, не щільно охоплюючи фігуру. Працівник має бути розслабленим і мінімально одягненим.
  • Якщо ви знаєте об’єм грудей, то параметр достатньо розділити навпіл. Отримана цифра – це потрібний розмір.
  • Обхват стегон. Під час вимірювання об’єму стегон працівник має стояти рівно, не напружуючись, ноги разом. Сантиметрова стрічка повинна проходити вільно, охоплюючи усі виступаючі частини сідниць і стегон.
  • Вимірюючи об’єм талії, сантиметровою стрічкою треба обхопити найвужче місце тулуба. Працівник не повинен випинати або втягувати живіт. Вимірювання проводять на вдиху.
  • Довжина брюк вимірюється від лінії талії до підлоги. Це не обов’язковий, але актуальний параметр при замовленні уніформи, де штани окремо від куртки.

Правильний підбір уніформи – запорука комфорту та безпеки.

переглядів: 130

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *