На Рівненщині інвестиційна компанія працюватиме з американцями

23.05.2017

На Рівненщині інвестиційна компанія працюватиме з американцями

ТОВ “Інвестиційна компанія “Вітагро” (Волочиськ) отримало дозвіл на придбання частки в статутному капіталі ТОВ «Горинь Агро Плюс»  (с. Білашів Рівненської області). Таке рішення ухвалив Антимонопольний комітет України.

Цей дозвіл забезпечить “Вітагро” понад 50% голосів у вищому органі управління рівненської компанії.

Український «фінансовий геній» отримав 50 000 гривень

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб, кінцевим бенефіціаром інвестиційної компанії “Вітагро” є народний депутат з Хмельниччини Сергій Лабазюк. Підприємство займається виробництвом і переробкою сільгоспкультур, в тому числі фруктів і овочів, молочним тваринництвом, свинарством. Загалом, обробляє понад 60 тис. га землі в Хмельницькій, Тернопільській і Рівненській областях.

Кінцевими бенефіціарами “Горинь Агро Плюс” є американці Моріс Табасинік і Джордж Рор – бенефіціарії NCH Capital і ТОВ “Латгаро”, яка входить в один з найбільших агрохолдингів в Україні – “Агропросперіс”.

За даними Forbes, станом на 2012 рік NCH контролювало 450 тис га чорнозема в 16 областях України. Більше лише у власника аграрної компанії Ukrlandfarming Олега Бахматюка, який зібрав 532 тис га.

підприємець

, , переглядів: 372


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *