На Рівненщині презентували проект на 25 млн євро

27.04.2017

На Рівненщині презентували проект на 25 млн євро

В Рівненській ОДА відбулась зустріч з інвесторами підприємства «Свіспан Лімітед» на чолі з головою правління компанії «Sorbes AG» Урсом Шпекером. Інвестори приїхали до міста з презентацією проекту, що передбачає залучення близько 25 мільйонів євро у модернізацію підприємства «Свіспан Лімітед», що на Костопільщині.

Експерти прогнозують до 30% втрати врожаю абрикосів, персиків і вишні

«Так, інвестиції для області дуже важливі. Але передусім ми маємо захистити жителів від негативних наслідків діяльності підприємств. Є чимало скарг на незадовільну екологію в Костополі у зв’язку з викидами заводу», – звернувся до інвестора керівник Рівненської ОДА Олексій Муляренко.

У свою чергу інвестор запевнив, що окрім оновлення обладнання, важливим елементом є і екологічний ефект від проекту. Адже встановлення нового устаткування з фільтром вологої очистки дозволить суттєво зменшити викиди забруднюючих речовин від діяльності підприємства. Тож екологічна ситуація в Костополі має покращитись.

Скільки коштує вести бізнес в Україні

Нагадаємо, «Свиспан Лімітед» є одним з лідерів виробництва меблевих плит в Україні, великим експортером до більшості країн Європи та СНГ.

Костопільськийзавод вже впродовж багатьох років робить свій внесок у розвиток регіону, забезпечуючи понад 50% від всього обсягу реалізації всієї промислової продукції. Для Рівненщини – це одне з найбільших роботодавців та платників податків області, є бюджетоутворюючим підприємством Костопільського району.

ОДА

, , переглядів: 317


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *