У Мінагрополітики шукають способи відмовитися від другосортного молока

19.05.2017

У Мінагрополітики шукають способи відмовитися від другосортного молока

У багатьох європейських країнах вже діють правила щодо заборони продажу молока другого сорту. Днями і в Кабінеті міністрів України заявили, що другосортна молочна продукція може бути заборонена на українських ринках.

У Міністерстві аграрної політики і продовольства України таку ініціативу схильні підтримати. Зараз у відомстві шукають механізми, які допоможуть назавжди відмовитися від другосортної і неякісної молочної продукції.

Як заявили в Мінагрополітики, нині майже четверту частину обсягів молока, яке виробляється в Україні, пропонують приватні домогосподарства. У відомстві зазначають, що основна частина цієї продукції – другосортна і не дуже якісна.

Як змінилися ціни на продукти харчування у перші місяці 2017 року?

А українські покупці все частіше стали скаржитися на погане молоко і молочні продукти, при тому що коштують вони дорого. У міністерстві знають про обмеження, які діють на молочку в інших країнах. А оскільки українські виробники прагнуть вийти на зовнішні ринки і експортувати своє молоко за кордон, Україні доведеться заборонити продаж молока другого сорту. Це необхідно для конкурентоспроможності вітчизняних постачальників.

Однак, за словами чиновників, перед тим, як ввести заборону на другосортну молочку, потрібно обговорити це питання з експертами і фермерами. Відзначимо також, що за останні місяці молоко в Україні сильно подорожчало, а ось до якості цього продукту, як і раніше є питання.

, , , , , , переглядів: 253


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *