В Україні запустять виробництво електрокарів, – Омелян

19.05.2017

В Україні запустять виробництво електрокарів, – Омелян

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян на своїй сторінці в соцмережі Facebook анонсував реєстрацію відповідного законопроекту.

У Міністерстві інфраструктури мають намір запустити програму системної підтримки електрифікації автомобілів. Планується також створення вітчизняного виробництва електрокарів. На своїй сторінці в Facebook міністр інфраструктури Володимир Омелян анонсував майбутнє засідання комітету митної та податкової політики Верховної Ради.

За словами керівника відомства, на цій зустрічі представники відповідних структур розглянуть законопроект №5494 про скасування податку на додану вартість при розмитненні електрокарів до 2021 року.

Рівнянам: як безвізовий режим вплине на розмитнення автомобілів

«Ми ініціюємо реєстрацію законопроекту про комплексний підхід до розвитку галузі електромобілів в Україні. Це посприяє зниженню їх вартості до 35%, розвитку зарядних станцій для електромобілів в країні, а також активізує процес створення власного виробництва цих авто», – зазначив Володимир Омелян.

За його словами, підтримка вітчизняного виробництва електромобілів дозволить знизити їх вартість на третину на внутрішньому ринку країни. Також це суттєво вплине на покращення екологічної ситуації в Україні.

Відзначимо, що зараз покупка електромобіля обходиться українцям в середньому в 15 тисяч євро – це близько 440 тисяч гривень.

Картинки по запросу электрокары

, , , , , переглядів: 216


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *