Рівнянин проігнорував комендантську годину і сів п’яним за кермо

Щасливе

Учора, 10 вересня, під час комендантської години, на вулиці Млинівській патрульні зупинили авто Subaru. Під час перевірки документів у 27-річного водія інспектори виявили ознаки алкогольного сп’яніння.

Результат огляду — 1,63 проміле.

На порушника патрульні склали протокол за ч. 1 ст. 130 (Керування у стані сп’яніння) КУпАП.
Автомобіль евакуювали на арештмайданчик.

За повідомленням з патрульної поліції Рівненської області.

Нагадаємо, що особа вважається винною тоді, коли її вина доведена в установленому законом порядку вироком суду.

, Переглядів: 140

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *