
Новим керівником Рівненської медичної академії призначили колишнього головного лікаря Рівненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центру ім. В. Поліщука, лікаря-гінеколога Романа Шустика.
Про це повідомляє голова Рівненської обласної ради Андрій Карауш.
Довідково:
Роман Степанович Шустик народжується 13 жовтня 1967 року у Рівному. У 1987 році він закінчує з відзнакою Рівненське медичне училище, а у 1995-му – Чернівецький медичний інститут. У 2000 році захищає дисертацію та отримує звання кандидата медичних наук. З 2015 року очолює Рівненський обласний клінічний лікувально-діагностичний центру ім. В. Поліщука.
У 2011 році йому присвоюють звання «Заслужений лікар України». Також він має почесні грамоти Рівненської обласної ради.
Нагадаємо, Рівненський обласний шкірвендиспансер з 1 жовтня очолить Наталія Наумець, а Сергія Гордієвича, 1 жовтня очолить діагностичний центр
Читайте також: Головний лікар діагностичного центру Роман Шустик: “Маємо робити наше місто кращим!”

