У пологовому будинку та дитячій лікарні Рівного ввімкнули опалення

Щасливе

У Рівному достроково розпочався опалювальний сезон у двох медичних закладах громади.

Про це інформує Віктор Шакирзян.

Зважаючи на різке зниження температури, керівництво КНП «Пологовий будинок» РМР та КНП «Міська дитяча лікарня» звернулося до міської ради з проханням подати тепло у приміщення.

Відсьогодні у цих закладах увімкнули опалення, тож пацієнти та медичний персонал перебувають у комфортних умовах.

Переглядів: 128

Головні новини


Реклама