Як повідомили у клубі, 3 лютого футболіст без погодження з керівництвом покинув табір «Вереса» під час навчально-тренувального збору в Туреччині.
Відтоді він жодного разу не повертався до команди і не виходить на зв’язок ані з керівництвом клубу, ані з медичним штабом.
Як повідомляють у клубі, 3 лютого гравець без погодження з керівництвом залишив табір команди. Відтоді Ерен Айдін не виходив на зв’язок ані з керівництвом «Вереса», ані з медичним штабом.
У зв’язку з поширенням у частині українських медіа та соціальних мереж інформації про нібито повернення футболіста до команди, клуб наголошує: ці відомості не відповідають дійсності. За офіційними даними, Ерен Айдін жодного разу не повертався до розташування «Вереса» після самовільного від’їзду з тренувального збору.
Також у клубі зазначають, що жодних офіційних запитів щодо цієї ситуації від українських медіа не отримували.
У «Вересі» закликають представників ЗМІ, уболівальників та інформаційні ресурси утриматися від поширення неперевіреної інформації. Та орієнтуватися виключно на офіційні повідомлення клубу, які публікуються на офіційному сайті та в соцмережах народного клубу.
Читайте також: Хто такий Ерен Айдін і чим він відомий у «Вересі»

