Рівнянка Діана Яблонська виступила на Олімпіаді в Італії

Щасливе

Рівненська спортсменка Діана Яблонська не зуміла пробитися до фіналу жіночої лижної акробатики на Олімпійських іграх в Італії.

Втім, її виступ уже став важливою сторінкою як для міста, так і для всієї української команди. Так вважає голова Рівненської обласної ради Андрій Карауш.

18-річна спортсменка продемонструвала другий результат серед українок — 69,89 бала. Попри те, що цього не вистачило для виходу у фінал, дебют на головних стартах чотириріччя став для неї цінним досвідом і впевненим кроком уперед.

“Діана — вихованка ДЮСШ №1 Рівного. Її виступ на міжнародній арені — це доказ того, що рівненська школа фристайлу готує спортсменів, здатних конкурувати на найвищому рівні”, – пише Андрій Карауш.

На жаль, цього разу жодна з чотирьох представниць України не змогла пройти до фіналу.

Попереду — виступи ще трьох лижних акробатів з Рівного: Дмитра Котовського, Максима Кузнєцова та Яна Гаврюка.

, , , , Переглядів: 125

Головні новини


Реклама