До озера Басів Кут у Рівному випустили понад чотири тисячі мальків риби

Щасливе

У Рівному провели весняне зариблення озера Басів Кут. До водойми випустили понад чотири тисячі мальків коропа, білого амура та сома. До акції долучилися місцеві рибалки та жителі громади.

Зариблення озера проводять понад шість років поспіль

Про це Суспільному повідомив співініціатор акції Дмитро Олексієвець.

За його словами, 7 травня у Басів Кут випустили 119 кілограмів молодої риби вагою від 30 до 100 грамів.

Кошти на закупівлю риби збирали через рибальські спільноти у соціальних мережах. Також до ініціативи долучилися місцеві рибальські магазини.

  • дата зариблення — 7 травня
  • місце — озеро Басів Кут у Рівному
  • кількість риби — понад 4 тисячі мальків
  • види риби — короп, білий амур та сом
  • вага випущеної риби — 119 кг

Організатори зазначають, що зариблення озера проводять уже понад шість років. За цей час у водоймі почали траплятися коропи та білі амури вагою від одного до п’яти кілограмів.

За словами Дмитра Олексійовця, такі акції допомагають підтримувати рибні запаси водойми та роблять озеро більш привабливим для рибалок.

Озеро Басів Кут залишається однією з найвідоміших водойм Рівного та популярним місцем відпочинку для жителів міста.

Для Рівного подібні екологічні ініціативи мають важливе значення, адже допомагають підтримувати стан міських водойм та залучають громаду до спільної роботи над їх збереженням.

, , , , Переглядів: 125

Головні новини


Реклама