Нардеп з Рівненщини похизувався уловом

Щасливе

Нардеп з Рівненщини Сергій Євтушок показав усім світлини з власного відпочинку на Сарненщині.

Вихідні нардеп провів в Урочищі Яблунька, де спіймав білого амура вагою майже 5 кілограмів.

Щиро дякую друзям за фантастично проведені години спілкування та відпочинок в урочищі Яблунька!

Перший трофейчик цього року! (білий Амур – 4,6 кг)

Голяка ИгорьВиталий Вовчик, так тримати!!!

, , , Переглядів: 1 954

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *