Хто він – старий-новий очільник рівненського діагностичного центру

Щасливе

27 липня під час сесії Рівненської облради депутати голосували за керівників комунальних закладів. Серед яких Рівненський обласний клінічний лікувально-діагностичний центр ім. В. Поліщука. 

На голосування було висунуто одну кандидатуру – Романа ШУСТИКА, який і до цього працював на посаді головного лікаря.

 

 

Дізнатися більше про нового-старого очільника комунального закладу – читайте у ДОСЬЄ

 

, , , Переглядів: 2 313

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *