Саундтрек міста: як звучить Рівне [+ВІДЕО]

Щасливе

Місто Рівне отримало свій саундтрек та кліп на нього. Робота над проектом тривала близько трьох місяців і об’єднала в одну команду спеціалістів у сфері відео продакшену та саунд-дизайну.

Результатом колаборації творчих людей Рівного став повноцінний трек написаний саунд-дизайнером Іваном Ніколаєвим, зроблений кліп Павлом Осіповим та Тимуром Тимченко з “Creators Community”, а також відео-блог про роботу над Саундтреком міста відзнятий Дмитром Лесковцем.

, , Переглядів: 1 160

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *