Рівняни обговорюють найдорожчий фонтан міста: “Соромно гостям показувати”

Щасливе

У спільноті “Типове Рівне” опублікували фотографію “співочого” і найдорожчого фонтана нашого міста. Рівнянам запропонували оцінити водограй за 10-ти бальною шкалою, але замість цифр посипалися коментарі. Хтось каже, що фонтан красивий і місто розвивається, а інші клянуть міську владу і мера Рівного Володимира Хомка, зокрема, за те, що в інших містах фонтани кращі.

, , Переглядів: 1 750

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *