Свята скінчилися: у Рівному розібрали головну ялику міста

Щасливе

У Рівному розібрали головну ялику, яка у період свят аж цілий місяць радувала рівнян та гостей міста. Нагадаємо, новорічну красуню встановили у середині грудня, а офіційно урочисто відкрили на св. Миколая 19 грудня. А вже після Водохреща, традиційно, прибрали. На оновлення новорічної ілюмінації місто витратило майже мільйон гривень – ялинка отримала нову ілюмінацію, а на майдані встановили величезні підсвічені цифри 2020, які стали улюбленою фотозоною рівнян.

, , Переглядів: 611

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *