Нові еко-автобуси Рівного вже встигли “осквернити”

Щасливе

У Рівному в новому екоавтобусі напартачили вандали

У запущеному днями екоавтобусі за маршрутом Льонокомбінат – Ювілейний вже хтось встиг розмалювати сидіння. Про це повідомляють у спільноті Твоє Рівне. “У новому автобусі якісь дегенерати вже розмалювали сидіння”, – йдеться в повідомленні.

, , , Переглядів: 666

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *