У Рівному проклали нову лінію електропередач

Щасливе

Війна – війною, а комунальні підприємства Рівного продовжують свою роботу. Так, працівники КП “Міськсвітло” Рівне прокладають новий кабель електричної мережі по вулиці Набережній.

Нагадаємо, що раніше працівники підприємства працювали з світлофорами: їх ремонтами та налаштуванням.

, , , Переглядів: 1 422

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *