“Страх Божий, що то було!”, – очевидці про смертельну ДТП на Рівненщині

Щасливе

Страх Божий, що це було. Саме так очевидці описують страшну ДТП, що сталася на Рівненщині.

17 загиблих та 12 госпіталізовано, – це попередні наслідки смертельного зіткнення.

Летальна автопригода сталась неподалік села Ситне Дубенського району. Відомо також про шістьох травмованих.

Рух автодорогою «Київ-Чоп» на цій ділянці перекрито повністю.

Очевидці кажуть, що це було реально дуже страшно. Спочатку чути було крики шуми, а потім і поруч зони ДТП стало важко дихати.

, , , , , Переглядів: 759

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *