На Рівненщині поліцейський реанімував чоловіка, який впав біля маршрутки

Щасливе

Учора поліцейський офіцер Олександрійської громади помітив обабіч дороги скупчення людей. Коли підійшов ближче – побачив на землі чоловіка, який не дихав.

Присутні уже викликали швидку, втім чекати медиків було ризиковано. Старший лейтенант поліції приступив до проведення серцево-легеневої реанімації. Допомагати йому взялась також пасажирка маршрутки. Спільними зусиллями до приїзду швидкої їм  вдалося відновити дихальну діяльність потерпілого.

Пізніше очевидці розповіли, що 56-річному чоловікові стало зле під час руху маршрутки. Коли водій зупинився, пасажир вийшов на вулицю і впав.

Рівнянина госпіталізували у медзаклад.

, Переглядів: 585

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *