Сум огортає серце, – рівняни провели в останню путь Героя війни

Щасливе

Скорбота огортає місто, коли в останній путь проводжаємо своїх Героїв. Та ніщо не зрівняється із смутком рідних, які навіки прощаються із найдорожчими…

Сьогодні Рівне вшанувало старшого лейтенанта Олега Гаврилюка, який загинув у Десні на Чернігівщині. Одномоментно ракетний обстріл рашистів забрав понад 70 життів українських захисників.

Наш обов’язок пам’ятати їх героїзм, шанувати цінності й ніколи не зраджувати, як це робили наші Герої.

Щирі співчуття рідним, вічна слава Олегові Гаврилюку!

 

 

За інформацією Рівненської міської ради

, , , , , Переглядів: 1 041

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *