Рівненські патрульні відвезли до медзакладу дитину

Щасливе

Учора ввечері до патрульних на вулиці Дубенській звернувся 40-річний чоловік.

Схвильований громадянин повідомив, що його син потребує термінової медичної допомоги. Інспектори вирішили допомогти їм і запропонували швидко та безпечно відвезти до медичного закладу.

За кілька хвилин охоронці порядку разом з чоловіком та його сином були в міській стоматологічній лікарні.

, Переглядів: 599

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *