Як у рівненському храмі зустріли Трійцю

Щасливе

У Свято-Троїцькому храмі в районі Басів Кут відбувся урочистий молебень. Про це повідомляє Рівненська єпархія ПЦУ.

Під час відправи була піднесена молитва про визволення України від російських загарбників та молитва за здоров`я українських воїнів, які ціною власного життя захищають нашу незалежність.

Після літургії було звершено вечірню з коліновклонними молитвами.

, , , , , Переглядів: 842

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *