На Рівненщині перевірили фортифікаційні споруди

Щасливе

Це об’єкти військової інфраструктури, що споруджувалися згідно технічних завдань інженерів добровольчих формувань тергромад. Зараз на об’єктах несуть службу військові та представники ДФТГ.

Про це написав очільник Рівненської ОВА на своєму Телеграмі

“Домовилися про посилення укріплення фортифікаційних споруд, адже вони на 100% повинні виконати оборонну функцію. Нам важливо, аби область була захищена зі всіх сторін”, – наголосив Коваль.

, Переглядів: 923

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *