Освітяни патріотично реставрували зупинку на Рівненщині (ФОТО)

Щасливе

Освітяни опорного закладу «Деражненський ліцей», що у Рівненському районі, оновили зупинку в рідному селі.

Окрім реставрації, спільно із художницею Наталією Романюк, вони створили й ураїнський стінопис.
Ініціатори розповідають, що зображені на ньому палітра квітів, український орнамент та птах, який символізує заклик на повернення наших воїнів. Усе, як в давній пісні «Повертайтесь, лелеки, до отчого дому…».
Читайте новини про Рівне та область на порталі UKR.net
, , Переглядів: 795

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *