Рівнян закликають допомогти військовим та здати кров

Щасливе

Рівнян просять стати донорами крові, щоб врятувати життя.

Так ви можете допомогти нашим військовим. Адже зараз дуже необхідні донори крові. На вас чекають на станції переливання крові, що на вулиці Степана Бандери.

Чекаємо з 8.00 – 12.30 13.30- 14,30 O (I) RH+ —20, O(I) RH- — 10, A(II) RH+ —20, A(II) RH+ —10, В(IIІ) RH+ —15, В(IIІ) RH- —8, АВ(IV) RH+—10, АВ(IV) RH- —8

, , , , Переглядів: 631

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *