Місць для паркування стало більше: у Рівному демонтували шлагбаум

Щасливе

У центрі міста біля торгового центру “Вікторія” демонтували шлагбаум.

Відомо, що один з міських підприємців забрав перешкоду після розмови з міським головою Олександром Третяком.

Свою позицію глава міста обгрунтував так: “Перешкода обмежувала рух транспорту по дорозі, яка належить громаді міста. Провели розмову з власником і зобов’язали провести демонтаж самовільно встановленого шлагбаума”.

Тому тепер місцеві водії можуть паркувати свої автівки прямо біля торгового центру. Хоч там і поміститься 4-5 машин, та за умов недостачі місць для паркувань у Рівному, це теж дуже добре.

, Переглядів: 698

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *