У Рівному «замінували» два вокзали й ринок

Щасливе

Вранці рятувальникам та поліції надійшло повідомлення про замінування залізничного вокзалу, автовокзалу на вулиці Київській та ринку на вулиці Сагайдачного у Рівному.

Там провели евакуацію людей.
Після обстеження всіх об‘єктів виявилось,  що вибухівки там не було. 
Повідомлення про хибні замінування перевіряють поліцейські.
, , Переглядів: 597

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *