Розміновували Донеччину: додому повернулися рівненські піротехніки

Щасливе

Піротехніки Рівненщини, які розміновували від боєприпасів звільнену територію Донецької області, повернулися додому.

Про це інформують у ГУ ДСНС.

Рівненські сапери виконували службові завдання по гуманітарному розмінуванню звільнених територій Краматорського району Донецької області.

Загалом було здійснено три ротації співробітників групи піротехнічних робіт на Донеччину, впродовж з вересня минулого року по січень цього року.

За цей період піротехніки обстежили більше 100 гектарів території, де виявили та знищили 1148 боєприпасів різних типів.

Переглядів: 438

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *