На півночі Рівненщини власні “фортифікації” будують бобри

Щасливе

З’явилося чимало жартів про «поліських бойових бобрів», які долучилися до будівництва перешкод на півночі Рівненщини.

У Телеграмі начальника Рівненської ОВА з’явився ексклюзив: відео про те, що саме на прикордонних болотах  та будують поліські зубастики неподалік українсько-білоруського кордону.

“Маленькі «партизани» здебільшого працюють вночі. Результати їхньої діяльності точно підсилюють обороноздатність нашого регіон”, – говорить начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

, Переглядів: 452

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *