“Насоси уже запущені”, – Рівнеоблводоканал

Щасливе

Сьогодні, 10 липня, частина мешканців Рівного та Квасилова залишалася без води. Через аварію на водогоні.

Очікувалася вода близько 18.00. Але потім виявилося, що вона запізнюється.

Водопостачальна “Рівневодоканал” компанія надала пояснення:

Шановні споживачі, ми розуміємо, які незручності для вас спричинила аварія на водогоні.
Можемо запевнити вас, що зі свого боку ми робили і продовжуємо робити усе, щоб їх мінімізувати та оперативно подати воду у ваші оселі.

Станом на зараз усі насоси вже запущені і вода почала подаватися в систему. В частини споживачів вона вже зʼявилася, в інших – буде згодом. Тож просимо вас поставитися із розумінням і зачекати ще зовсім трішки.
Водночас нагадуємо, що як на період аварійних робіт, так і певний час після них ми продовжимо підвіз чистої питної води.

Детальніше про місця, де будуть чергувати водовозки ви зможете дізнатися:
за телефонами аварійно-диспетчерської служби: 62-32-15, 050 375 40 70.

 

За повідомленням з офіційної сторінки Рівнеоблводоканалу у мережі Фейсбук.

, , Переглядів: 647

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *