400 рівнян порушили комендантську годину

Щасливе

На Рівненщині комендантська година діє із 00:00 по 05:00: поліцейські посилено виявляли порушників.

За минулі три доби у Рівному поліцейські виявили маже 400 осіб, які порушили комендантську годину.

Представники Рівненського територіального центру комплектування та соціальної підтримки вручили 28 повісток чоловікам призивного віку для проходження медичної комісії.

Також поліцейські задокументували 21 адміністративне правопорушення, зокрема 6 — за керування ТЗ у стані сп’яніння (ст. 130 КУпАП).

За повідомленням з Поліції Рівненської області.

, Переглядів: 424

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *