Рівнянка зіграє в теніс у США

Щасливе

Катаріна Завацька уже вшосте виступить у Нью-Йорку на US Open і вп’яте почне турнір у кваліфікації. Єдину у перемогу на цих кортах вона здобула в першому колі відбору в 2019 році.

Рівнянка  у кваліфікації зіграє матч з угорською тенісисткою Анною Бондар. Рахунок їх особистих зустрічей: 0-1.

Про це пише видання Рівненські новини.

, , Переглядів: 500

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *