Уже планують відкривати проїзд на Чорновола

Щасливе

Директор міського департаменту інфраструктури та благоустрою Руслан Гудима повідомив, що будівельники мають вкласти нижній шар асфальту та відкрити проїзд, повідомляє ITV.

По тому почнуть вкладати бруківку на тротуарах. Будівельних робіт на проїжджій частині не буде.

А потім рух на частині вулиці Чорновола знову перекриють – вкладатимуть  верхній шар асфальту.

 

, , Переглядів: 455

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *