Юні кікбоксери переможно виступили на змаганнях і здобули 17 медалей

Щасливе
У Тернополі   відбувся Чемпіонат України з кікбоксингу WAKO серед ДЮСШ та спортивних клубів. Змагалося понад 800 спортсменів з усієї України.
Кікбоксери-вихованці ДЮСШ #5 Рівненської міської ради проявили характер та продемонстрували гідні поєдинки.
За результатами турніру наші спортсмени здобули 17 медалей:
золото – 9 медалей
срібло – 5 медалей
бронза – 3 медалі
За повідомленням з офіційної сторінки Рівненської міської ради.
, , , Переглядів: 613

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *