Рівне стане ще гарнішим – висаджують нові квіти

Щасливе

Працівники Тресту зеленого господарства продовжують висаджувати хризантеми у Рівному.

Вони вже заквітчали площу Привокзальну, пагорб Слави, бульвар Незалежності, парк Молоді.
За повідомленням з офіційної сторінки Тресту зеленого господарства у мережі Фейсбук.
, , Переглядів: 521

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *