У Рівному почали встановлювати ще один світлофор

Щасливе

Це стало відомо під час сьогоднішньої наради комунальників, 23 жовтня.

фото з gre4ka.info

Міськсвітло проводить підготовчі роботи по встановленню нового світлофора на вулиці Київській. Уже завершили встановлення блоків резервного живлення для світлофорах.  А ще змінюють лампи, кабелі та обрізають дерева.

 

За повідомлення з офіційної сторінки Рівненської міської ради у мережі Фейсбук.

 

Нагадаємо, працівники КП “Міськсвітло” Рівне встановлюють резервні блоки живлення на світлофорних об’єктах міста.

, Переглядів: 426

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *