Рівне зустріне Героїв “На щиті”

Щасливе

Сьогодні, 22 листопада, орієнтовно о 13:00 місто Рівне вдруге зустрічатиме Героїв “НА ЩИТІ”.

Маршрут супроводу зі сторони Дубно: Вересневе — Боярка — Центр — Обласне бюро судово-медичної експертизи.

 

Вічна пам’ять і слава полеглим захисникам!

 

Про це у своєму офіційному Телеграмі написав секретар Рівненської міської ради, виконуючий обов‘язки міського голови Рівненської територіальної громади Віктор Шакирзян.

, , Переглядів: 400

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *