У Рівному буде частково відсутнє водопостачання

Щасливе

Взавтра, 10 січня з 06.00 до 17.00 орієнтовно, через аварійні ремонтні роботи водопроводу буде частково відсутнє водопостачання на вул.Базарній, вул.Гетьмана Сагайдачного, вул.Гетьмана Полуботка. – повідомляє Рівнеоблводоканал.

Рівнян просять запастись водою на період ремонтних робіт.

Також спеціалісти нагадують користувачам, вчасно здійснювати оплату за тариф. Наразі це можна зробити не лише на касі, але й онлайн на сайті установи, або у мобільному додатку.

Детальніше: https://vodarivne.com/1520931807_de_platiti_za_poslugi 

 

 

Переглядів: 298

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *