Рівненський ліцей проведе благодійну ярмарку

Щасливе

Взавтра,  15 січня о 10:10 Обласний науковий ліцей м.Рівне Рівненської обласної ради проведе благодійну ярмарку.

Ліцеїстів, батьків, випускників закладу, меценатів та просто небайдужих рівнян чекатимуть у зазначений час на першому поверсі навчального корпусу.

Як відомо, виручені кошти спрямують на підтримку Збройних Сил України.

 

Переглядів: 269

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *